Wycięcia laserowe na zaproszeniach ślubnych, okolicznościowych, komunijnych.

Niektóre wzory zaproszeń umożliwiają wycięcia laserowe. Zazwyczaj są to wycięte imiona Młodej Pary, data, inicjały. Jest to dodatkowe ozdobienie zaproszenia, nadające indywidualny charakter zaproszenia.
Koszt wycięcia laserowego: imion, daty lub inicjałów na zaproszeniu ślubnym to 0,60zł/szt.


Co to są winietki,i menu ślubne, okolicznościowe?

Winietki są to pojedyncze składane blankiety z nadrukowanym imieniem gościa zapraszanego na przyjęcie weselne. Winietka może być ozdobiona: nadrukowaną aplikacją, rysunkiem, dodatkowym złoceniem, tłoczeniem, kokardką, kalką itp. Winietkę można dopasować do zaproszenia ślubnego lub wybrać zestaw w skład którego wchodzi zaproszenie ślubne, menu, winietka. W swojej ofercie prezentujemy kilka takich zestawów.
Menu jest to blankiet na którym umieszczamy informacje dotyczące dań i napoi, przewidzianych na przyjęciu weselnym. Menu stawiamy na stole, z reguły jest to jeden blankiet przypadający na 4 osoby. Można umieścić również na nim informacje dotyczące przebiegu przyjęcia weselnego.


Co to jest personalizacja zaproszeń ślubnych?

Personalizacja zaproszeń ślubnych polega na wpisaniu w treści zaproszenia ślubnego lub na kopercie, imienia i nazwiska osoby zapraszanej na ślub lub przyjęcie weselne.  W jakim czasie przed uroczystością należy zamówić zaproszenia?

Zaproszenia ślubne najlepiej zamówić od dwóch do trzech miesięcy przed uroczystością. Wtedy pozostaje wystarczająco dużo czasu na przygotowanie zaproszeń według własnego uznania oraz na wręczenie ich gościom.


Czy wysyłamy paczki za granicę?

Tak, jednak opłata za wysyłany towar musi być wpłacona w Polsce w złotówkach, przed wysłaniem towaru. Koszty paczek zagranicznych - patrz strona internetowa Poczty Polskiej. 


Jaka jest minimalna ilość zaproszeń, którą mogę zamówić?

Minimalna ilość zaproszeń to 35 szt. zaproszeń. 


Jak długo czeka się na zaproszenia?

Czas oczekiwania zależy od formy i rodzaju zamówienia. Na zaproszenia ślubne z reguły potrzebujemy od 5 do 7 dni roboczych od momentu zaakceptowania układu treści. W przypadku zaproszeń z wycięciami laserowymi czas może się wydłużyć do 10 dni.


Co to jest personalizacja zaproszeń ślubnych?

Personalizacja zaproszeń ślubnych jest to wpisanie w treść zaproszenia imienia i nazwiska osoby - czyli "persony", którą chcecie zaprosić. Pamiętajcie jednak o właściwej formie "nazwiska i imienia" do tekstu, który wybraliście. Dlatego jeśli akurat tekst zaproszenia wymaga odmiany nazwisk - prosimy nazwiska odmienić i przysłać nam listę już w formie odmienionej. Nie "zapraszamy Jaś i Małgosia Kowalski" ale "zapraszamy Małgosię i Jasia Kowalskich"


Czym są zawiadomienia?

Różnica między zawiadomieniem a zaproszeniem istnieje jedynie w treści. Każdy blankiet zaproszenia może być jednocześnie zawiadomieniem (w przypadku blankietów na których producent wytłoczył lub wykonał nadruk napis "zaproszenie" nie jest możliwe zastosowanie go jako zawiadomienia)


Jaka jest minimalna ilość zamawianych zaproszeń ślubnych?

Minimalną ilością zamawianych zaproszeń ślubnych jest 35szt.
Więcej informacji na temat ilości i kosztów związanych z realizacją zamówienia znajdziecie Państwo tutaj

Co oznacza skrót R. S. V. P.?

Skrót ten umieszczamy na zaproszeniu (zaproszenia ślubne, okolicznościowe, itp.) i oznacza to, że osoby, które są zaproszone powinny potwierdzić swoje przybycie na uroczystość.

Appastudio.pl 2019 © | Zaproszenia Ślubne, Kartki Świąteczne i Wielkanocne | Realizacja at-rem.pl